Лето 2020

Македонија

Лето 2020

COVID-19 ВАУЧЕР

Вредносен ваучер

Хрватска

Лето 2020

Египет

Хургада
Чартери од Скопје

Грција

Апартмани

Грција

Хотели

Турција

Понуда
Online

Специјална понуда

Хургада - Лето 2020

ХУРГАДА ЛЕТО - СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!

ELYSEES HURGADA HOTEL 3* - SPO

GIFTUN AZUR RESORT 4* - SPO

GRAND SEAS HOSTMARK 4 * - SPO

LE PACHA HOTEL 3* - SPO

MARLIN INN AZUR RESORT 4 * - SPO

MINAMARK BEACH RESORT 3* - SPO

PHARAOH AZUR RESORT 5* - SPO

PREMIER LE REVE HOTEL & SPA 5* - SPO

SEAGULL RESORT 4* - SPO

ХУРГАДА ЛЕТО - ПОПУСТИ ЗА РАНА УПЛАТА!

AMC ROYAL HOTEL & SPA 5*

BELLA VISTA HOTEL & RESORT 4*

SENTIDO MAMLOUK PALACE 5*

MARRIOTT HURGHADA HOTEL 5*

PRIMA LIFE MAKADI RESORT 5* - ЕКСКЛУЗИВИТЕТ!

HILTON HURGHADA RESORT 5*

JAZ AQUAMARINE RESORT 5*

LABRANDA CLUB PARADISIO 4* EL GOUNA

SULTAN BEY HOTEL 4* EL GOUNA

MARINA BEACH 4*

Март и Април - Аранжмани

Андалузија

Авион/ 7 дена/ 6 ноќевања

Берлин

Авион/ 4 дена/ 3 ноќевања

Санкт Петербург и Москва

Авион/ 9 дена/ 8 ноќевања

Истанбул

Автобус/ 4 дена/ 2 ноќевања

Велигден

Аранжмани

Зимување

Apart Hotel LUCKY BANSKO

Банско - Бугарија

Hotel Riverside 4*

Банско - Бугарија

Hotel Complex Zara 4*

Банско - Бугарија

Hotel Lion 4*

Банско - Бугарија

Apart hotel Adeona Ski and SPA 3*

Банско - Бугарија

Hotel Perun Lodge 4*

Банско - Бугарија

Hotel Trinity 4*

Банско - Бугарија

Hotel Iceberg 4*

Банско - Бугарија

Hotel Friends 3*

Банско - Бугарија

Apart Hotel Casa Karina 4*

Банско - Бугарија

Блог

ХУРГАДА - ИНФО

Египет

СОВЕТИ ЗА ПАТУВАЊЕ

Листа на најважните работи на кои треба да обрнете внимание пред да тргнете на пат.

Одмор во Јуни

Ако сте од оние што имаат доволно финансии и имате слободни денови во овој месец, а секако, сте љубители на мирни и тивки средини, одмор во јуни е вистинскиот извор за вас.

На одмор со бебе

Водич за прво летување со Бебе. Совети ако одите на одмор со бебе.

Шарм Ел Шеик - Инфо

Египет

НАЈУБАВИТЕ ГРЧКИ ОСТРОВИ

Грција острови